Ćwiczenia dla seniorów 60 plus w domu

Ćwiczenia dla seniorów 60 plus, które mogą być wykonywane w domu to wspaniały pomysł na to aby utrzymać swoje zdrowie, siłę i elastyczność w formie. Wszelkie ćwiczenia gimnastyczne czy rozciąganie, które seniorzy mogą wykonywać w domu z pewnością przyczynią się do poprawy zdrowia.

Poniżej prezentujemy szereg ćwiczeń dla seniorów w domu, które osoby 60 plus mogą wykonywać na zdrowy kręgosłup, wzmocnienie mięśni brzucha oraz rozciąganie pleców, nóg i rąk.

Zanim jednak przejdziesz do zapoznania się z serią ćwiczeń dla seniorów w domu zapoznaj się z tym jak działają gumy do ćwiczeń.

Ćwiczenia dla otyłych i seniorów 60 plus

Ćwiczenia wzmacniające mięśnie nóg

Gimnastyka dla seniora 60 plus

Gimnastyka dla seniora | Ćwiczenia na stojąco

Gimnastyka dla seniora | Ćwiczenia na stojąco

Warto zajrzeć także na profil pani Oli Żelazo na YouTube.

Ćwiczenia dla seniorów 60 plus w domu
Ćwiczenia dla seniorów 60 plus w domu / Ćwiczenia dla otyłych i seniorów 60 +

Warto także zapoznać się z publikacją „Program aktywności fizycznej dla seniorów” oraz „Rola ćwiczeń i przyborów wykorzystywanych w zajęciach ruchowych z osobami starszymi„.

Po wymagających ćwiczeniach dla seniora 60 plus, które można wykonać w domu warto skorzystać z hydromasażera do stóp i nóg oraz masażera karku i szyi.

Dajcie znać w komentarzach jakie są Wasze ulubione ćwiczenia dla otyłych i seniorów 60+, które wykonujecie w domu? Czekamy na Wasze opinie w komentarzach.


« || »2021